eOOM i ZR-B LM 19-20.06 w Kuźni; komunikat
wtorek, 15 czerwiec 2010

eOOM i ZR-B LM 19-20.06 w Kuźni; komunikat

W dniach 19-20 czerwca w Kuźni Nowowiejskiej odbędą się eliminacje OOM Region II w skokach przez przeszkody oraz ZR-B będące jednocześnie X i XI eliminacją Ligi Mazowsza.

 

Konkursy OOM odbędą się na parkurze piaszczystym, natomiast ZR-B na parkurze trawiastym.

Odnośnie OOM w związku z pytaniami przypominamy w skrócie, że:
1. Prawo startu mają zawodnicy posiadający zieloną plastikową licencję (na rok 2010) lub znajdujący się w bazie zawodników PZJ!
Z uwagi na fakt, że druk (przygotowanie) licencji plastikowej trwa około tygodnia osoby, które wcześniej nie załatwiły tej sprawy w WZJ, a chcą startować w eliminacjach mogą załatwić jeszcze te formalności bezpośrednio w PZJ, dopilnowując opublikowania danych zawodnika na stronie PZJ. Żadne zaświadczenia lub dowody wpłaty za licencję nie będą honorowane!

2. Wiek zawodnika zgodnie z Regulaminem OOM 12-15 lat (liczonych rocznikowo).

3. Zawodnik może startować w obu kategoriach (Kuce i Duże Konie), przy czym w danej kategorii tylko na jednym koniu.

4. Losowanie kolejności startów w półfinałach odbędzie się w czasie odprawy technicznej w piątek o godzinie 20.00.
Natomiast w obu nawrotach konkursu finałowego kolejność startów ustawiona będzie w odwrotnej kolejności do ilości posiadanych punktów karnych po przejazdach.

5. Zawodnik startujący w OOM może na innym koniu/koniach startować w czasie równolegle rozgrywanych ZR-B, pod warunkiem zachowania dozwolonego dziennego limitu startów (do 6).

6. Zgłoszenia na drukach PZJ do wtorku 15.06. godz. 15.00

Równolegle na parkurze trawiastym odbędą się Zawody Regionalne, będące jednocześnie X i XI eliminacjami Ligi Mazowsza, w których rozegrane zostaną konkursy począwszy od Kuców 60 i 80 cm do klasy C włącznie (w klasie C będzie to  IV i V elim. LM).
Zgłoszenia na ZR-B do środy 16.06., godz. 15.00.
 

Lista zgłoszeń na eliminacje OOM i wstępne listy startowe ZR-B oraz orientacyjne godziny rozpoczęcia konkursów opublikowane zostaną w przeddzień zawodów.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o terminowe zgłoszenia!